Bohaterowie ;)

Bohaterowie ;)

Darci Tomlinson - 16 letnia zwariowana i szalona dziewczyna. Pozytywnie nastawiona do życia mimo nowotworu mózgu przez którego ostatnie 2 lata życia spędziła w szpitalu. Ma siostrę bliźniaczkę na która może zawsze liczyć i którą kocha nad życie. Sądzi że miłość nie jest dla niej i że nikt z chorobą jej nie zechcę. Jej życie się zupełnie zmieniło od kiedy lekarze zmienili jej współlokatorkę sali.


Ines Tomlinson - 16 letnia bliźniaczka Darci. Jest pogodną, miłą i sympatyczna dziewczyną która najbardziej na świecie kocha swoją siostrę. Cały wolny czas spędza z siostrą w szpitalu. Uważa że chłopcy to tylko kłopoty i nie chce na razie się angażować w żaden związek. Po poznaniu interesującego bruneta zmienia punk widzenia i zauważa że życie jest piękne.


Justin Bieber -18 letni bożyszcze nastolatków. Jest tak na prawdę zwykłym nastolatkiem z talentem. Uwielbia swoich fanów zarówno tych zdrowych jak i chorych Często odwiedza Emilli w szpitalu i poświęca jej dużo czasu. Pragnie poznać miłość swojego życia. Jest najlepszy przyjacielem Chrisa.


Christopher (Chris) Payne- 18 letni przyjaciel Justina. Jest oddany Justinowi i zawszę chodzi wszędzie z nim. Uwielbia sporty a w szczególności deskę i BMX'a. Świat widzi jedynie w kolorowych barwach. Chciał by poznać jakąś dziewczynę która doceni jego wnętrze a nie to że jest kumplem JB.


Emili Styles- 8 letnia dziewczyna przerażona swoją chorobą. Od nie dawna wie że jest chora na białaczkę. W przejście przez chorobę bardzo pomaga jej idol Justin Bieber który spędza z nią dużo czasu w szpitalu. Później poznaje dziewczyny które pomagają przejść jej przez ten trudy okres.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz