Bohaterowie drugoplanowi


Veronica Tomlinson- 36 letnia mama Darci i Ines. Typowa mama. Zajmuje się jedynie domem i córkami, ponieważ nie pracuje. Stara się być jak najlepszą mamą. Nie chce słyszeć o śmierci Darci. Czasami zamyka się w pokoju i płacze ponieważ nie radzi sobie z tą całą skomplikowaną sytuacją. 

Danny Tomlinson- 38 letni ojciec Darci i Ines. Bardzo dużo czasu spędza po za domem. Jest podróżnikiem. Ma własny kanał telewizyjny w którym pokazuje egzotyczne życie. Bardzo kocha córki i żonę. Jest jedynym żywicielem rodziny. Kryje tajemnica przed rodziną która niedługo wyjdzie na jaw. 

Kendal Horan - 17 late który chce odkryć swoje powiązanie miedzy swoją rodziną a rodziną Tomilnsonów. Jest bardzo skryty w sobie. Poznaje dziewczyny które zmienia jego nastawienie do świata i ujawnia dzięki niej prawdziwą twarz. Chory na białaczkę która jest leczona od lat. 

Liana Malik - 16 latka z wadą serca. Czeka na przeszczep od 2 lat. Uczy Darci cierpliwości i wytrwałości.  Okazuje się być jej dawną przyjaciółką. teraz na nowo budują swoja przyjaźń, Jest słodka i urocza. Życie nauczyło ją że należy korzystać z życia które szybko się kończy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz